Hakkımızda

Büyüyen Çocuk Derneği ve Pediatrik Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER) katkıları ile kurulan çocuk sağlığı televizyonu, çocuk sağlığı konusunda en doğru ve en güncel bilgileri konunun  uzmanları aracılığı ile internet üzerinden  hiçbir ticari kaygı taşımadan canlı yayınlarla  sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Çocuk Sağlığı Televizyonu her iki derneğin sosyal sorumluluk projesi olarak  yayın hayatına başlamıştır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir.  Bilimsel nitelik taşıyan ve bir sponsor tarafından desteklenen  yayınlarımız sadece üyelerimize özel tıp alanındaki sağlık profesyonellerine  sınırlı yayınlar olarak gerçekleştirilecektir. Yayınlarımızda konukların ilettikleri görüşler kendi görüşleridir, Büyüyen Çocuk Derneği ve Pediatrik Uzmanlık Akademisi Derneğini bağlamamaktadır.

Genele açık canlı yayınlarımız sitemizden daha sonra tekrar izlenebilecektir.

“ Bütün çocuklar sağlıklı büyüsün” sloganıyla çıktığımız bu yolda; yapacağımız interaktif oturumlar, paneller ve canlı konferanslarla çocuk sağlığının her alanında sizleri en doğru bilgilendirmeyi ve sizlerin desteğiyle ülkemizde önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyoruz.

Bu aşamada  siz değerli çocuk sağlığı gönüllülerinin her konudaki önerilerini çok önemsediğimizi ifade etmek istiyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Sizleri 17-20 Aralıkta e-kongre şeklinde “ Çocuk Sağlığında tartışmalı konular” temasıyla gerçekleştirilecek “Sağlıklı Büyüyen Çocuk Kongresi ve Eğitim Kursları” na da bekliyor, selam ve saygılarımızı sunuyoruz. (www.sbckongresi.org)
Başa dön