Hakkımızda

Prof. Dr. Bumin N. DÜNDAR
Kurucu
Prof. Dr. Seçil ARSLANSOY ÇAMLAR
Genel Koordinatör

Büyüyen Çocuk Derneği ve Pediatrik Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER) katkıları ile kurulan çocuk sağlığı televizyonu, çocuk sağlığı konusunda en doğru ve en güncel bilgileri konunun  uzmanları aracılığı ile internet üzerinden  hiçbir ticari kaygı taşımadan canlı yayınlarla  sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Çocuk Sağlığı Televizyonu her iki derneğin sosyal sorumluluk projesi olarak  yayın hayatına başlamıştır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir.  Bilimsel nitelik taşıyan ve bir sponsor tarafından desteklenen  yayınlarımız sadece üyelerimize özel tıp alanındaki sağlık profesyonellerine  sınırlı yayınlar olarak gerçekleştirilecektir. Yayınlarımızda konukların ilettikleri görüşler kendi görüşleridir, Büyüyen Çocuk Derneği ve Pediatrik Uzmanlık Akademisi Derneğini bağlamamaktadır.

Genele açık canlı yayınlarımız sitemizden daha sonra tekrar izlenebilecektir.

“Çocuk Sağlığında Doğru Bilginin Adresi” sloganıyla çıktığımız bu yolda; yapacağımız interaktif oturumlar, paneller ve canlı konferanslarla çocuk sağlığının her alanında sizleri en doğru bilgilendirmeyi ve sizlerin desteğiyle ülkemizde önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyoruz.

Bu aşamada  siz değerli çocuk sağlığı gönüllülerinin her konudaki önerilerini çok önemsediğimizi ifade etmek istiyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.